TÁMOP-3.4.5-12-2012-00011  „Tizenkettő nem egy tucat!”

Cím: Hátránykompenzáció és tehetséggondozás a Nyitott Ajtó Baptista Iskolában

Projekt időtartama: 2015.01.01.-2015. 04. 30.

Érintett tanulók száma: 13 szakkörös tanuló

4 tehetséges tanuló, akiről a riport és a film készült

Résztvevő pedagógusok száma: 1 fő szakkörvezető

7 fő riportalany

Tevékenységek:

- médiaszakkör működtetése

- 2 db 5 perces tehetséges fiatalokról szóló videó készítése

- 2 db 5 fotóval illusztrált riport készítése tehetséges fiatalokról, tehetséggondozást

segítő eseményről

- 6 db blogbejegyzés a blog.tehetseg.hu blog számára tehetségsegítő programokról,

ezek eredményeiről.

-2 db Facebook bejegyzés a "Tehetség sokszínű" facebook profil számára

Cél: a Tehetségpontokban és Tehetségsegítő Tanácsoknál felfedezett tehetséges fiatalokat

és sikeresen működő tehetséggondozó programokat megismertessük a szélesebb társadalmi nyilvánossággal felhasználva az internet kínálta lehetőségek és műfajok széles skáláját. A támogatás célja emellett az is, hogy a Tehetségpontok és Tehetségsegítő Tanácsok számára lehetőséget teremtsen az intézményeikhez tartozó, a médiakommunikáció terén tehetséges fiatalok képességeinek kibontakoztatására, tehetséggondozó médiaszakkör működtetésére.

go UP