20190410_Húsvéti_játszóház

Húsvéti játszóház az iskolában.

Óvodánk húsvéti játszóházát idén rendhagyó módon az iskolában rendeztük meg.

Nem titkolt célunk az volt, hogy a szórakoztatás mellett egy kis bepillantást nyújtsunk az iskolánkban folyó nevelő-oktató, tehetségfejlesztő munkába.Négy helyszínen zajlottak a programok. Az óvónénik és dadusok mellett a tanító nénik és a zeneiskola tanárai is bekapcsolódtak a kicsik és szüleik szórakoztatásába, a felső tagozatos gyerekek pedig örömmel segédkeztek nekik. Nemcsak a mi ovisaink és szüleik vettek részt a programokon, a Nyitnikék Óvodából is érkeztek vendégek.A tornateremben kézműves foglalkozásokon ékszereket és más apró ajándékokat lehetett készíteni. (Itt látható egy videó erről.)A kis tornateremben ugrálóvár és sportfoglalkozás várta az aprónépet.A zeneiskolában hangszerbemutató, közös éneklés, zenehallgatás következett. Ámulva hallgatták a kicsik, milyen szépen muzsikálnak a zeneiskolásaink!A szülők eközben a negyedik a-ban győződhettek meg arról, hogy milyen komoly munka folyik nálunk matematika órán. A számolásban való jártasságukon kívül a digitális és szociális kompetenciáikat is megcsillogtatták a gyerekek.Kis szeretetvendégség tette még emlékezetesebbé a délelőttöt.

Kellemes órákat töltöttünk együtt, reméljük, sok nagycsoportossal találkozhatunk szeptemberben már iskolásként a tanévnyitó ünnepségünkön!

2019.04.10.

ozio_gallery_nano

go UP