20190320_TeSzedd

Részt vettünk az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) által szervezett TeSzedd akcióban

Március 20-án, szerda reggel csatlakoztunk önkéntesként az országos szemétszedési akcióhoz a 6.a és b osztályokkal. Az osztályfőnökök egymástól függetlenül regisztrálták be osztályaikat a megfelelő

internetes felületen.

Szerencsére nem kellett messzire mennünk a hozzánk legközelebb eső találkozási ponthoz. A gyerekek által jól ismert Debreceni Márton Szakképző Iskola biztosította számunkra a gyűjtéshez szükséges felszerelést: gumikesztyű, zsák.

A gyerekek eleinte vonakodva álltak neki a szemétszedésnek, a végén már egymással versengtek, ki szedett többet. Mi felnőttek pedig azzal a jóleső érzéssel zártuk a délelőttöt, hogy a gyermekeink most is tanultak valamit!

2019.03.20.